שוחחנו עם 3 משקיעים שרכשו נדל"ן מחברת MSN – הנה מה שהיה להם לומר עלינו

מיקי א (שם המשפחה שמור במערכת):

הפרויקט בו רכש: תל אביב 3700 – עיר על החוף

"שירות ברמה כזאת לא מקבלים בכל מקום. נציגי החברה עמדו לצדי לאורך כל תהליך ההשקעה וגם לאחריו וסיפקו לי את כל המידע הרלוונטי שביקשתי. בעבר היה לי ניסיון מר עם חברת נדל"ן ישראלית שלא אזכיר את שמה, אך חשוב לי מאד להבהיר שהתהליך עם חברת MSN נדל"ן היה עבורי חוויה מתקנת וחזר לי האמון באנשי מקצוע ישראלים."

 

נעמה ד (שם המשפחה שמור במערכת):

הפרויקט בו רכשה: צפון רמת אביב גלילות

"מהרגע הראשון בו נכנסתי למשרדי החברה במגדל ELECTRA שבמרכז תל אביב קיבלו את פניי בצורה יוצאת דופן. המזכירות ונציגי החברה היו אדיבים ומקצועיים וגרמו לי להרגיש הכי בבית שאפשר. התיישבתי עם אחד הנציגים במשרד ובמהלך הפגישה הוא הציג בפניי את אפשרויות ההשקעה שמציעה MSN נדלן למשקיעים ואת כל הנתונים הנלווים. לקחתי את החומר הביתה לחשוב קצת ומספר ימים לאחר מכן חזרתי אליו עם החלטה להשקיע. מיותר לציין שהייתה זו אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי בחיי."

 

דורון ג (שם המשפחה שמור במערכת):

הפרויקט בו רכש: כנרת C 2 שבמושבה מגדל

"אנשים עשויים לחשוב שמשלמים לי כדי לומר את הדברים האלה, אבל ככה זה ותמיד יהיו אנשים ציניים שלא יודעים לזהות דברים מוצלחים כשהם נתקלים בהם. הדף גדול מלהכיל את כמות המחמאות שיש לי לומר על חברת MSN נדל"ן. אנסה בכל זאת לתמצת את חוויית הרכישה שעברתי ב-6 מילים: מקצועיות, איכות, תודעת שירות גבוהה, רלוונטיות, טובת הלקוח, השקעה חכמה."

רוצים גם אתם להצטרף למשפחת המשקיעים הייחודית שלנו? לחצו כאן

על הפרויקט החדש שלנו ברמלה שמעתם? למידע לחצו כאן

מומלץ לקרוא את הכתבה בקישור הבא: http://www.haaretz.co.il/commercial/arena-consultants/nadlan/1.2310146

משקיעים ממליצים msn נדלן

 

MSN נדל"ן - המשקיעים ממליציםhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/04/msn-משקיעים.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/04/msn-משקיעים-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלmsn נדל"ן,אם אס אן נדלן,לקוחות ממליצים
שוחחנו עם 3 משקיעים שרכשו נדל'ן מחברת MSN - הנה מה שהיה להם לומר עלינו מיקי א (שם המשפחה שמור במערכת): הפרויקט בו רכש: תל אביב 3700 - עיר על החוף 'שירות ברמה כזאת לא מקבלים בכל מקום. נציגי החברה עמדו לצדי לאורך כל תהליך ההשקעה וגם לאחריו וסיפקו לי את כל המידע...