גיל מולכו, האיש שעומד בראש פירמידת הנדל"ן MSN משתף אותנו בראיון שערכנו עמו על פעילות החברה בהווה ותכניותיה העתידיות.

בסופו של יום, האיש שאחראי יותר מכל על עלייתה המטאורית של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן הוא מר גיל מולכו, בעל החברה והמנכ"ל המשותף שלה (יחד עם אדון רן צדיקריו). גיל, בן 53, גר בת"א, נשוי ואב לילדים, הקים את החברה לפני מספר שנים במטרה לעזור לזוגות צעירים בישראל להצליח לרכוש דירות ברות השגה ואולי על הדרך גם להרוויח קצת. מולכו ורבים נוספים לא תיארו לעצמם שכעבור שנים ספורות החברה תהיה שם דבר בענף הנדל"ן הישראלי ותיזום פרויקטים בכל רחבי הארץ.

שאלנו את גיל מולכו מהן לדעתו הסיבות המרכזיות שהביאו להצלחת החברה וזה מה שהשיב לנו: "החברה מצליחה משני טעמים עיקריים. האחד הוא הצוות המקצועי שלה אשר מורכב כולו מיועצי נדל"ן ואנשי מכירות מהשורה הראשונה, אשר נותנים לרוכשים את כל הכלים הדרושים להם לביצוע ההחלטה הנבונה. השני הוא השקיפות בה פועלת החברה מתוך הבנה שלרוכשים ולמשקיעים חשוב לדעת ולהבין כמה שיותר על הפרויקט או המיזם בו הם מעורבים."

כשנשאל איפה הוא רואה את החברה בעוד 2-3 שנים השיב: "אין לי ספק שנמשיך להיות בצמרת הנדל"ן בישראל ולעשות את מה שאנחנו עושים הכי טוב – ליזום פרויקטים ולשווק אותם במסגרת קבוצות רכישה. אומר לך יותר מזה. ככל שיעבור הזמן יותר ויותר אנשים יבינו כמה יתרונות מביאה עמה קנייה כחלק מקבוצת רכישה ויעברו לקנות רק בדרך זו. כמובן שזה גם יעזור מאד במלחמה במחירי הדיור הגבוהים."

ימים יגידו אם גיל מולכו צודק בהשערותיו, אך דבר אחד בטוח – לא ניתן להתעלם מההבנה והבקיאות שמגלה האיש בכל הנוגע לשוק הנדל"ן בישראל וכדאי לקחת את תחזיותיו ברצינות.

לחצו למעבר לערוץ היוטיוב של גיל מולכו

לחצו לביקור באתר של גיל מולכו

לחצו לקריאת הכתבה של גיל מולכו

מולכו גיל בעלים msn נדל"ן

 

דבר הבעלים: ראיון עם גיל מולכוhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/05/גיל-מולכו-900x1024.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/05/גיל-מולכו-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלmsn מנכ"ל משותף,בעלים של msn נדלן,גיל מולכו,גיל מולכו בעלים,גיל מולכו ראיון
גיל מולכו, האיש שעומד בראש פירמידת הנדל'ן MSN משתף אותנו בראיון שערכנו עמו על פעילות החברה בהווה ותכניותיה העתידיות. בסופו של יום, האיש שאחראי יותר מכל על עלייתה המטאורית של חברת MSN ייזום ושיווק נדל'ן הוא מר גיל מולכו, בעל החברה והמנכ'ל המשותף שלה (יחד עם אדון רן צדיקריו). גיל,...