השקעה בנדל"ן הינה השקעה אשר יש בה סיכון, אך במידה ומבצעים אותה נכון היא גם מניבה לא מעט רווחים. לכן, כאשר מדובר ברכישת קרקעות עבור השקעה, יש לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. כיום, מוצעות לא מעט קרקעות עבור השקעה בעלות פוטנציאל משמעותי להניב מהן רווחים עתידיים. כלומר ביום הרכישה הקרקע אינה זמינה לבנייה.

מומלץ להמתין בסבלנות, גם אם תהליך הבנייה בקרקעות אלו ייקח יחסית זמן, בכדי ליצור רווחים עתידיים משמעותיים, אשר יספקו לכל משקיע עתיד כלכלי שקט ובטוח. אם אתה מחפש קרקעות עבור השקעה נכונה ובטוחה, כדאי מאוד שתכיר את  רובע עיר ימים חדרה.

מהי קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה? 

עיר ימים חדרה קרקע להשקעה

אחד מקומות אשר כדאי להשקיע בהם ברכישת קרקע, עבור רווח עתידי, הינו רובע עיר ימים בחדרה. רובע עיר ימים חדרה הינו שטח בחדרה הנפרש על פני 2600 דונמים, המתחיל צפונית לגבעת אולגה ומגיע עד לנחל חדרה. ברובע עיר ימים חדרה עתידים להבנות מעל ל-10000 יחידות דיור חדשות, מלונות אשר יכילו כ-1000 חדרי מלון חדשים וכן, פארק פסטורלי רחב היקף.

רובע עיר הימים בחדרה, צפוי בעתיד למשוך אליו עד 40000 תושבים. הבנייה בפרויקט תחל בשנת 2020. אין ספק שפרויקט זה הינו פרויקט המדובר רבות בארץ ובעיקר בעיר חדרה. הפרויקט הינו פרויקט אשר צפוי להניב לא מעט רווחים, עבור מי שמשקיע בקרקעות שבו המיועדות עבור בנייה.

כל מי שרוכש קרקע למטרות השקעה עשוי להרוויח עד 20 אחוז על ההון אותו הוא השקיע, מדי שנה. הבחירה בפרויקט זה לצורך רכישת קרקע, הינה הזדמנות רצינית לרכוש קרקע איכותית, המיועדת לצורך בנייה איכותית, במסגרת תהליך גדול ומשמעותי של בניית מתחמים חדשים בשטח כולו המיועד לצורך זה.

כיצד לרכוש קרקע להשקעה ברובע עיר הימים חדרה?

הקרקעות להשקעה המוצעות עבור מכירה, הינם קרקעות אשר נרכשו על ידי החברה למימוש קרקעות. ניתן לברר אצל החברה למימוש קרקעות על כל הקרקעות המוצעות למכירה במסגרת פרויקט זה, מחירן, מיקומן ועוד. אם אתה שואל את עצמך מדוע כדאי לך לבחור דווקא בחדרה, הלא שחדרה היא עיר המצויה במגמת פיתוח תמידית- דבר שמושך אליה באופן תמידי תושבים חדשים ולכן יוצר איכות חיים גבוהה בעיר וביקוש רציני של דירות מגורים, מקומות עבודה ועוד.

אם אתם מחפשים קרקע עבור השקעה חכמה עם פוטנציאל תשואה גבוה, כדאי לבדוק את הקרקע שמשווקת החברה למימוש קרקעות בפרויקט רובע עיר הימים חדרה. לאחר שתשמעו את כל מה שחשוב לדעת, תוכלו לקבל החלטה מושכלת.

עוד פרטים על הקרקע, התב"ע והסטטוס שלה ניתן למצוא בדף הבא.

קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה - החברה למימוש קרקעותhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/10/hadera-ir-yamim-lands.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/10/hadera-ir-yamim-lands-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלהחברה למימוש קרקעות,חדרה החברה למימוש קרקעות,עיר ימים חדרה,קרקע להשקעה ברובע עיר ימים חדרה,קרקע להשקעה חדרה,רובע עיר ימים חדרה
השקעה בנדל'ן הינה השקעה אשר יש בה סיכון, אך במידה ומבצעים אותה נכון היא גם מניבה לא מעט רווחים. לכן, כאשר מדובר ברכישת קרקעות עבור השקעה, יש לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. כיום, מוצעות לא מעט קרקעות עבור השקעה בעלות פוטנציאל משמעותי להניב מהן רווחים עתידיים. כלומר ביום הרכישה...