כמו בכל תחום, גם כאשר מדובר בהשקעה בנדל"ן האופציות מגוונות מאוד ובזמן שיש כאלו המעדיפים קניית קרקע ובניית בית בעצמם ישנם אחרים שמעדיפים השקעה ראשונית גבוהה יותר אבל לרכוש דירה מוכנה להשקעה. לכל צעד כזה יש כמובן יתרונות וחסרונות כאשר היתרון הבולט של רכישת קרקע הוא העלויות שכן עלות בניית בית לבד פחותה בהרבה באשר לרכישת דירה מוכנה מקבלן. היתרון הבולט של רכישת דירה זה הסיכון הנמוך יחסית וכמובן העובדה שהדירה מגיעה בנויה ומוכנה ללא צורך בהתעסקות לחיבור הבית לחשמל ומים, בניית הבית הכולל קירות וגג או הרכבת חלונות, דלתות וסורגים.

כאשר רוכשים דירה מוכנה או שבונים דירה אחרי שרכשתם קרקע, ביטוח דירות הוא חובה ולמרות שלא כולם שמחים לשלם את הביטוח הנ"ל בכל חודש בחודשו הוא מעטפת בטוחה שמעניקה המון שקט וביטחון לבעלי הדירות. ביטוח דירות של הפניקס הוא ביטוח מקיף ורחב שיעזור לכם ברגע האמת, ביטוח לדירה עושים רק בחברת ביטוח גדולה וחזקה שאכן תוכל לסייע לכם אם יש נזק משמעותי לביתכם או דירתכם.

 

ביטוח דירות של הפניקס – לא לוקחים סיכונים

נזקים לדירה או לבית יכולים להיות בצורת רטיבות בלתי פוסקת שגורמת לנזק, נזק כתוצאה ממזג אוויר סוער כמו ברק המכה בבית, נזקי מלחמה כמו למשל קאסם או קטיושה שנופלת בדיוק על הבניין, שריפה שמכלה את תכולת הבית ועוד נזקים רבים ומגוונים. על מנת להיות בטוחים שההשקעה שלנו לא יורדת לטמיון עלינו להבטיח את עצמנו עם חברת ביטוח חזקה ואיתנה שלא תנפנף אותנו כאשר אחד מהנזקים הלא רצויים האלו יתרחש בביתנו.

ביטוח דירות בפרט וביטוח בכלל הוא מוצר שאנחנו רוכשים ומקווים מאוד שלא נצטרך להשתמש בו, אבל כאשר אנחנו כן נאלצים לעשות בו שימוש אנחנו רוצים לדעת שהחברה שבה ביטחנו את הנכס היקר ביותר שלנו לא תברח ולא תתחמק מהחזרת התשלום המגיע לנו. ביטוח דירות של הפניקס זו הדרך הבטוחה לדעת שאם אכן תזדקקו לתשלום על נזק בדירתכם תהיה שם מאחוריכם חברת ביטוח שתמתיק עבורכם מעט את המצב.

 

ביטוח דירות – להקדים תרופה למכה

ביטוח דירות הוא הביטחון הכלכלי שלנו, אנחנו לא שמחים לרכוש מוצר מסוג זה אבל אף אחד מאיתנו לא מוכן לוותר עליו. הבית או הדירה שלנו זה הנכס היקר ביותר שיש בידיים שלנו מבחינה כספית, נזק בלתי הפיך לבית או לדירה יכול לגרור מצב מאוד לא נעים במידה ואנו לא מבוטחים בביטוח הדירות המקיף ביותר. אז נכון שאם לא קורה כלום לדירה, הכסף שאנו משלמים לביטוח בכל חודש למעשה הולך ולא חוזר מבלי שקיבלנו תמורה אבל בשביל הסיכוי, ולו הקטן ביותר שיהיה נזק גדול לבית עלינו להבטיח את עצמנו עם חברת ביטוח שתשתלם לנו על הנזק עד השקל האחרון.

השוואת אפיקי השקעה בנדל"ן: רכישת דירה או השקעה בקרקע - מה כדאי?https://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/10/bituah.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/10/bituah-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלביטוח דירות,דירות להשקעה
כמו בכל תחום, גם כאשר מדובר בהשקעה בנדל'ן האופציות מגוונות מאוד ובזמן שיש כאלו המעדיפים קניית קרקע ובניית בית בעצמם ישנם אחרים שמעדיפים השקעה ראשונית גבוהה יותר אבל לרכוש דירה מוכנה להשקעה. לכל צעד כזה יש כמובן יתרונות וחסרונות כאשר היתרון הבולט של רכישת קרקע הוא העלויות שכן עלות...