בעשר השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות פריחה בפרדס חנה. יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות עוברים להתגורר במועצה אשר נמצאת דרומית לחיפה וצפונית לחדרה. יש לכך מספר סיבות אותן נמנה בהמשך המאמר.

על מנת להבין עד כמה הפריחה וההתפתחות בעיר היא גדולה, הרי שבעשור האחרון הצטרפו אליה כמעט כל שנה אלפיים אנשים, ורק מאות בודדים עזבו אותה. מרבית האנשים שבחרו לעבור ולהתגורר בפרדס חנה הם זוגות צעירים, חלקם עם ילדים, אשר החליטו לעבור אליה מהצפון הרחוק על מנת להתקרב למרכז או תושבי מרכז לשעבר שהחליטו לעזוב את העיר הגדולה לטובת יישוב קטן ומשפחתי.

המעבר לפרדס חנה, במובנים מסוימים, הוא מתבקש. מדובר במועצה מקומית שמתפתחת עם שכונות חדשות, כיום אפשר למצוא מגוון דירות בפרדס חנה וכן בתים פרטיים, חלקם נבנו בשיטת בנה ביתך, שכונות אחרות נבנו על ידי קבלנים במודלים שונים. מלבד זאת, הרי שדרכי התחבורה מן היישוב למרכז (ובכיוון ההפוך) השתפרו מאוד עם השנים. מצד מערב נהנה היישוב מכביש 4, מצד מזרח מכביש 6, וכן במועצה יש תחנת רכבת, מה שמאפשר לתושבי המקום להגיע למרכז מבלי להיתקע בפקקים והכל בזמן קצר ומהיר.

האפשרות ליהנות מגישה למרכז מבלי להתגורר במרכז, היא רק סיבה אחת מדוע משתלם לחפש דירות בפרדס חנה, סיבה אחרת היא, מערכת החינוך האיכותית של המועצה. מאחר ומדובר במועצה קטנה עם זוגות צעירים עם ילדים, אז קיימת השקעה רחבה במערכת החינוך בעיר, כמו כן במהלך השנים נבנו שם מוסדות תרבות שונים וכל מי שעובר להתגורר במקום יכול ליהנות ממגוון רחב שלא נופל מזה שהוא היה מקבל בשורה של ערים בישראל. צריך לזכור עוד, שהעיר קרובה מאוד לחיפה, חדרה, נתניה, כפר סבא, ובמרחק נסיעת רכבת אפשר להגיע לתל אביב.

כיצד מוצאים דירות בפרס חנה

ראשית, אפשר לפנות אל מתווכים מקומיים בשביל למצוא דירות שעומדות למכירה או להשכרה. מן הסתם, אותם מתווכים ידעו לספר לכם רק על דירות שהם מתעסקים במכירתם והשכרתם. כמו כן אתם יכולים לפנות אל גורמים אחרים, למשל אתרי אינטרנט, כולל אתרים עם לוחות מקומיים שמציעים אך ורק דירות ומבני נדלן אחרים מפרדס חנה והאזור.

שנית, ניתן לחפש דרך חברות בנייה אשר בונות במקום. ניתן לבדוק לאילו חברות יש פרויקטים וכמה הן דורשות עבור דירה בפרויקט. יש לקחת בחשבון, במקרה כזה, שהכניסה לדירה יכולה לקחת זמן רב, והמחיר יהיה כמובן גבוה מאשר של דירה ישנה, אך בעתיד תוכלו למכור אותה במחיר גבוה יותר.

דירות בפרדס חנה - מה חשוב לדעת?https://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/09/property-investment.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/09/property-investment-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלדירות בפרדס חנה,נדל"ן פרדס חנה
בעשר השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות פריחה בפרדס חנה. יותר ויותר זוגות צעירים ומשפחות עוברים להתגורר במועצה אשר נמצאת דרומית לחיפה וצפונית לחדרה. יש לכך מספר סיבות אותן נמנה בהמשך המאמר. על מנת להבין עד כמה הפריחה וההתפתחות בעיר היא גדולה, הרי שבעשור האחרון הצטרפו אליה כמעט כל שנה אלפיים...