קיימת אימרה ידועה שעל פיה כסף בא לכסף – ועל הבסיס הזה נעשות השקעות רבות ומגוונות. יחד עם זאת, על מנת לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שהושקע, חשוב לשים לב לדברים הקטנים ותמיד לבדוק את המאזן שבין השקעה מינימלית דרושה לבין צפי ההכנסות והרווח שהיא תניב. בעוד שקיימים אפיקים יציבים שכבר שנים רבות מהווים את הפיתרונות האוניברסליים לשאלת "באיזה תחום להשקיע?", העולם הכלכלי תמיד מציע תחומי יזמות חדשים, ותמיד כדאי להיות מעודכנים ולפזר את הכספים בצורה שתאפשר להישאר מורווחים גם במקרים בלתי צפויים של נפילות כלכליות במקומות שונים בעולם. אז מה הם אפיקי ההכנסה המשתלמים השנה?

לצפייה בוילות מרהיבות כנסו לאתר וילה WOW האיכותי וצפו בוילות בכל הארץ: צפון מרכז ודרום.

עסק קיים ורווחי

אחת ההשקעות הבטוחות בשל המקומיות שלה והעובדה שהעסק כבר פועל ומניב. ניתן להשקיע סכומים בהתרחבות הפעילות, במסע פרסום מושקע ויוקרתי ובהליכים נוספים של השבחת הכנסות. באמצעות שקיפות ומעקב מלא אחרי הפעילות וההשקעה, ניתן להגיע לרווחים משותפים נאים.

חברות הייטק פריפריאליות

הייטק עדיין מתפקד בתור אחד מאפיקי ההשקעה המניבים בישראל. יחד עם זאת, בחירה ביזמים הפועלים מתחת לפני השטח והעוסקים בתחומים פחות "נוצצים" אך בהחלט מבטיחים (כגון פיתוחים תעשייתיים, רפואיים, ביולוגיים וכו') – ניתן להשיג את הרווח הנאה ביותר.

שותפות בבניית גורדי שחקים

בין פרויקטי הנדל"ן המובילים ניתן למצוא את בניית המגדלים במקומות שונים בארץ, כחלק מייעול הפעילות וניצול מירבי של השטחים הקיימים. השקעה ברמת האחוזים בבנייה של גורדי שחקים במקומות שונים בארץ תבטיח לכם השקעה פעילה וארוכת טווח.

רכישת שטחים משרדיים

הפעילות העסקית במקומות שונים בארץ הולכת ומתרחבת והופכת להרבה יותר חיונית ומגוונת. העסקים הקטנים מתרבים וכולם זקוקים למקום לפעול בו. כך, רכישת משרדים להשכרה עשויה להוכיח את עצמה בתור הדרך הטובה ביותר להשתלב בעולם העסקים המודרני.

השקעה בוילת אירועים ונופש

גם תחום תיירות הפנים הופך לאטרקטיבי ביותר בזכות התופעה ההולכת ונפוצה של השכרת וילות נופש כחלק מבילויים בקיץ, מקומות לאירועים קטנים (חתונות, בר או בת מצוות, ימי הולדת וכו') ועוד. ההכנסות עבור ההשכרה עשויים להיות הרבה יותר מניבים מרכישת צימרים.

השקעות נדל"ן במסגרת מימון המון

קיימות כיום רשתות חברתיות ייעודיות לאנשי נדל"ן המגבשות פרויקטים בתחום באמצעות מימון המונים. פעילות זו מאפשר לבצע השקעות קטנות ומעניקה שקיפות מלאה לגבי הביצועים והרווחים.

אפיקי השקעה במזרח הרחוק

לאור המצב הלא יציב בארה"ב, הברקזיט והמהומות באירופה, משקיעים רבים פונים לאזור המזרח הרחוק לקבלת גישה לאפיקי השקעה חדשים בכלכלות פורחות.

דירות בפריפרייה

המצב בשוק הדיור גורם לכך שאנשים רבים נכנעים ובכל זאת רוכשים דירות בפריפריה, לכן רכישה של נכסים כעת עשויה להניב רבות כבר לאחר מספר שנים.

נדל"ן בחו"ל

במדינות שונות ניתן למצוא היצע גבוה של נדל"ן במחירים הרבה יותר נמוכים מהארץ. מדינות בעלת פוטנציאל תיירותי או בעלות כלכלה מתחזקת – הסוד הוא במציאת האפיק האטרקטיבי ביותר כיום.

השקעות בטוחות בשוק ההון

שוק ההון מציע אינספור דרכי השקעה, לעיתים גם בחברות העוסקות בנדל"ן. כך, היכרות עם התחום לצד הידע הדרוש למסחר בשוק ההון עשויים להביא לתוצאות הטובות ביותר.