וילות לאירועים הפכו לדבר החם הבא בתחום האירועים. היום כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה ייחודי ומקורי, רוב האנשים כבר לא מתרגשים מאולמות אירועים או גני אירועים, היות ומדובר בסטנדרט. לכן מי שמעוניין לרגש את האורחים באירוע מיוחד, בוחר לרוב לערוך אותו בלוקיישן פסטורלי וייחודי כגון וילה מושקעת ומפוארת. הווילה יכולה לשמש כמקום מושלם לערוך בה כנס מקצועי, יום הולדת 60 או אפילו חתונה קטנה או ברית מילה. לכן, ככל שהביקוש לאירועים בוילה הולך ועולה, ההשקעה בווילה מסוג זה הופכת לכדאית יותר ויותר. רוב האנשים בוחרים להשקיע בנדל"ן סטנדרטי, לרכוש דירה חדשה מהקבלן או לחילופין לשפץ דירה ישנה. אך התשואה שניתן לקבל מווילה לאירועים, היא הרבה יותר גבוהה משכר הדירה שתקבלו עבור כל נכס אחר.

לרשותכם לקט וילות יוקרתיות לאירועים באתר לקשורי וילאס – וילות גדולות וקטנות לאירוע מכל סוג!

מדוע ההשקעה בווילת אירועים נחשבת לדבר הכי חם בשוק?

קודם כל, חשוב להדגיש כי השקעה בווילת אירועים נחשבת להשקעה חריגה בתחום הנדל"ן, היות ורוב ההשקעות הן הרבה יותר סטנדרטיות. רוב האנשים בוחרים לרכוש דירה, לשפץ אותה מעט ולהתחיל להשכיר אותה תמורת שכר דירה חודשי. אך מי שבוחר לרכוש וילה לאירועים, נהנה מתשלום ממוצע של כ – 2500 ₪ ללילה. נכון שלא כל לילה הווילה תהיה פעילה, אך הנתונים מדברים על תפוסה של לפחות 15 לילות בחודש. הדבר תלוי כמובן באיכות של הווילה, המיקום שלה, הגודל והמרחב שהיא מאפשרת לקיום האירוע ועוד. כך שאין ספק כי התשואה שניתן לקבל מההשקעה הראשונית היא מרשימה ביותר. מי שדואג לשדרג את הווילה שלו, להוסיף לה את כל האטרקציות החמות, כגון ערסלים בגדלים שונים, מיטות שיזוף מפנקות, סאונה וג'קוזי וכדומה – זוכה לקבל וילה אטרקטיבית ומוצלחת המכילה מאות אירועים בשנה.

מה מיוחד בווילת אירועים? 

1 (4)

מעבר למיקום הייחודי והפסטורלי שלה, ישנם לא מעט סיבות למה להעדיף לערוך אירוע בווילה לעומת אולם אירועים או מסעדה. אירוע בוילה מאפשר ליצור גיבוש מיוחד בין חברי הקבוצה, דבר שלא יתאפשר בבר או במסעדה. לא חשוב אם מדובר על ערב גיבוש של העובדים, כנס מקצועי או מסיבת רווקים, בכל מקרה הווילה מאפשרת ליצור אווירה ייחודית שמעניקה לאירוע ערך מוסף. היכולת לדבר עם החברים או בני המשפחה, לרקוד ולחגוג תוך כדי טבילה בבריכת השחייה או התפנקות בג'קוזי, היא זו שהופכת את ווילות האירועים לנכס החם הבא בעולם הנדל"ן.

לסיכום, מי שמעוניין להשקיע בתחום הנדל"ן, כדי לו לבדוק ברצינות את האופציה לרכוש וילה לאירועים. מדובר באחד הנכסים המניבים ביותר שניתן למצוא בשוק, היות והתשואה ממנו היא עצומה. הביקוש לווילות אירוח רק הולך ועולה, דבר המאפשר ליצור נישת נדל"ן מיוחדת ואטרקטיבית במיוחד. מי שיש לו את האמצעים לרכוש וילה מסוג זה, מומלץ לו להתחיל לפעול היות והתחום רק ילך ויתפתח עם השנים.