אזור הצפון נחשב לאחד מהאזורים היפים והפסטורליים ביותר בארץ. צפון הארץ מתאפיין ביערות ירוקים ומפוארים, נחלים זורמים ואווירה קסומה ופסטורלית המושכת אליה לא מעט תיירות פנים לצד תיירות חוץ. כל מי שמכיר ולו במעט את השוק, יודע כי תיירות נחשבת לאחד הענפים הרווחיים ביותר לכל בעל עסק. לא חשוב אם מדובר על תיירים המגיעים מחו"ל כדי לטייל בארץ ולהכיר אותה לעומק, או בישראלים שיוצאים לחופשה משפחתית בצפון. בכל מקרה, האווירה הקלילה של החופשה והרצון ליהנות מהזמן הפנוי שלהם, הם אלו שמאפשרים לאנשים רבים להוציא לא מעט כסף על מסעדות, אטרקציות שונות וכמובן לינה איכותית ומפנקת. מה יכול להיות יותר מפנק מאשר ווילה יוקרתית ומפוארת להעביר בה כמה לילות בחיק המשפחה? ווילות אירוח הפכו לטרנד החם ביותר בעולם הנדל"ן, היות והתשואה המתקבלת עבור נכסים אלו היא גבוהה במיוחד.

כדי למצוא וילות יפות בצפון כנסו לאתר הנופש VillasinNorth  וקבלו דוגמאות יפות:

http://www.villasinnorth.co.il/

כיצד להגדיל את התשואה של נכס מניב?

כל אחד יודע כי נדל"ן נחשב לאחד התחומים המשתלמים ביותר להשקיע בו. מדובר בהשקעה חד פעמית אשר מניבה הכנסה חודשית קבועה בדמות שכר דירה. ואכן רוב האנשים שבחרו להשקיע בנדל"ן, בחרו לרכוש דירות או בתים פרטיים ולהשכיר אותם על בסיס שנתי. אך כאשר מדובר באזור צפון הארץ, שכר הדירה שניתן לדרוש עבור הנכס הינו נמוך יחסית לאזור המרכז למשל. כיצד אם כך, ניתן להגדיל את התשואה עבור הנכס? התשובה היא פשוטה, להפוך את הווילה הנמצאת ברשותכם לווילת נופש. חשוב לקחת בחשבון כי ההשקעה במקרה זה תהיה קצת יותר גבוהה, היות והסטנדרטים של היום נחשבים לגבוהים יחסית. ווילת נופש חייבת לכלול בריכת שחייה, ג'קוזי מפנק, סאונה ואטרקציות נוספות כגון שולחן סנוקר, משחקי מחשב ועוד. אך התשואה היא עצומה, היות והתשלום עבור לילה נע בממוצע סביב ה – 2500 ₪.

למי מתאים להשקיע בווילת נופש?

2 (3)

קודם כל, התשובה הראשונית היא לכל מי שרוצה להרוויח את מלוא הפוטנציאל הגלום בנכס. התשובה השניונית תהיה, לכל מי שמוכן להשקיע בכך את הזמן, האנרגיה והאמצעים הדרושים לשם יצירת ווילת נופש יוקרתית ומפוארת. הדבר דורש כאמור להשקיע השקעה ראשונית גבוהה יותר, מההשקעה שמשקיעים לרוב בנכסים להשכרה. אך מצד שני, חשוב לזכור כי אם מדובר בווילה אטרקטיבית ומוצלחת, ההשקעה תחזיר את עצמה תוך זמן קצר ביותר. חשוב רק להישאר עם היד על הדופק ולהתעדכן בכל החידושים הקיימים בתחום. מי שידאג להתעדכן ולשדרג את הווילה  בהתאם לדרישות השוק, יוכל לישון טוב בלילה, בידיעה שהווילה שלו נמצאת בתפוסה מלאה.

לסיכום, כל מי שיש ברשותו וילה באזור הצפון, יכול להגדיל משמעותית את התשואה שלו מהנכס. במקום להשכיר את הווילה על בסיס שנתי, ניתן ואף רצוי לשדרג אותה ולהפוך אותה לווילת נופש מבוקשת ופופולארית בקרב משפחות, קבוצות חברים, זוגות רומנטיים ועוד.