אין ספק כי התשואה המתקבלת מווילת נופש היא עצומה ומשתלמת במיוחד. אומנם רכישה של ווילת נופש ואירועים כרוכה בהשקעה כספית ניכרת יחסית לרכישה של כל נכס אחר, אך אין ספק כי הדבר שווה את זה. התשלום הממוצע עבור לילה בווילת נופש עומד על אזור ה – 2500 ₪, ולכן ניתן להבין בקלות כי ההשקעה יכולה להחזיר את עצמה יחסית מהר. מצד שני, חשוב לזכור כי לא כל ווילה נחשבת לאטרקטיבית ומוצלחת במיוחד, היות והדבר תלוי בווילה עצמה, באטרקציות השונות שהיא מכילה ובמיקום שלה. על מנת שהווילה תצליח ותישאר בתפוסה מלאה לאורך החודש, יש להשקיע בה לא מעט זמן, אנרגיה וכסף. יש צורך בתחזוקה שוטפת, השקעה בניקיון תכוף ומידי פעם עריכה של שיפוץ גדול כדי לשדרג את המבנה ולאפשר חווית אירוח איכותית יותר לאורחים.

כדי לצפות בוילות נופש מומלצות כנסו לאתר VilotNofesh  המאגד וילות מובחרות:
http://www.VilotNofesh.co.il

כיצד להפוך ווילת מגורים לווילת נופש ואירועים?

כל מי שיש לו ווילה פנויה להשקעה, חייב להבין את הפוטנציאל העצום הגלום בה. ניתן כמובן להשכיר את הווילה לשוכרים רגילים ולקבל תשואה מסוימת עבור ההשקה. אך על מנת להכפיל ואף לשלש את התשואה, ניתן להפוך את הווילה לווילת נופש ואירועים. חשוב להבין כי המהפך הזה דורש השקעה כספית ניכרת, היות והסטנדרטים של היום לווילת נופש הינם גבוהים למדיי. יש צורך כמובן בשיפוץ כללי של המבנה, עבודות צבע וגבס, על מנת להעניק לווילה מראה יוקרתי ואלגנטי. מעבר לכך, חשוב להשקיע ולצרף לכל חדר שינה יחידת מקלחת ושירותים פרטית. לרוב הווילות מארחות לא מעט אנשים, ולכן לא ניתן לצפות מכולם לעמוד בתור לשירותים המשותפים. מעבר לכך, יש צורך להוסיף לווילה ערך מוסף בצורת בריכת שחייה, התקנה של ג'קוזי ואף סאונה יבשה או רטובה. מי שמעוניין בווילה אטרקטיבית, חייב לשמור על רמה גבוהה.

על מה חשוב להקפיד כאשר משפצים ווילת נופש?

כאשר מדובר על ווילת נופש, חשוב לתת דגש על כל הפרטים הקטנים ביותר שיהפכו את חוויית האירוח למיוחדת ובלתי נשכחת עבור האורחים. אם למשל מדובר על וילה גדולה יחסית, ניתן לייעד אותה לטובת אירועים שונים כגון אירועי חברה, ימי הולדת ועוד. לצורך כך, חשוב לייעד מקום שישמש כרחבת ריקודים או מקום איסוף עבור האורחים. מעבר לכך, חשוב להקפיד ליצור פינת מנגל כדי לאפשר לאורחים לעשות על האש, להתרווח בערסלים וליהנות ממזג האוויר. מי שמשקיע בבריכת שחייה, כדאי לו לגדר אותה על מנת למנוע מצב שבו ילד יחליק וייפול למים.

לסיכום, הסבת ווילת מגורים לווילת נופש ואירועים היא ללא ספק צעד חכם שיעלה את התשואה של הנכס בצורה משמעותית. אך חשוב לקחת בחשבון כי הדבר כרוך בהשקעה כספית, היות ווילת נופש חייבת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת להיחשב לאטרקטיבית ופופולארית במיוחד.