הנה מה שיש לנו לספר לכם על פרויקט גרין פארק של MSN נדל"ן בחדרה

מדובר בפרויקט בו משווקת החברה קרקעות לרכישה. ההבדל מפרויקט קרקעות רגיל הוא שמדובר בקרקעות עם תכנית תב"ע מאושרת (תכנית חד 20/20) בשכונת פארק חדרה הירוקה והיפה בה צפויות להיבנות יותר משבעת אלפים יחידות דיור. למרות אישור התב"ע הקרקעות טרם הופשרו ואינן זמינות לבנייה נכון לעת הזו.

לאחר שסיימה MSN ייזום ושיווק נדל"ן לא מזמן לשווק שני פרויקטים שלה בישראל – את פרויקט סוהו ואת קומפלקס הסטודנטים יוניברסיטי בעפולה יוצאת החברה עם פרויקט חדש בעיר חדרה – גרין פארק.

מנכ"ל החברה גיל מולכו מסר כי זהו השלב השלישי של פרויקט המגרשים של MSN בעיר חדרה, שעה שמכירת המגרשים במסגרת שני השלבים הראשונים של הפרויקט כבר הסתיימה. המגרשים שמשווקת MSN נדלן הם מגרשים שחולקו לגודל של 200 מ"ר כל אחד.

כאמור, הקרקע היא קרקע להשקעה (לא לבנייה). כאשר שלב התכנון של הפרויקט יסתיים יחל שלב הבנייה. MSN הכריזה על שיווק הקרקעות לרוכשים במחיר התחלתי שעומד על 229,000 ש"ח.

מיקום המגרשים הוא באזור ירוק ומתפתח אשר מוקף שדות ושטחים פתוחים שמשפרים את איכות החיים בו. השטח עליו ממוקמת הקרקע נמצא בין עמק חפר מדרום, שכונת בית אליעזר בחדרה ממזרח ושכונת ניסן ממערב.

מעוניינים במידע נוסף? צרו קשר

השם שלך:

האימייל שלך:

הטלפון שלך:

ההודעה שלך:

גרין פארק MSN  מגרשים גרין פארק חדרהפרויקט גרין פארק חדרה MSN נדלן

פרויקט GREEN PARK חדרה של חברת MSN נדל"ןhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/12/קרקע-גרין-פארק-חדרה.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2015/12/קרקע-גרין-פארק-חדרה-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלgreen park msn,green park חדרה,גרין פארק msn נדל"ן,גרין פארק אם אס אן נדלן,גרין פארק חדרה,פרויקט גרין פארק חדרה
הנה מה שיש לנו לספר לכם על פרויקט גרין פארק של MSN נדל'ן בחדרה מדובר בפרויקט בו משווקת החברה קרקעות לרכישה. ההבדל מפרויקט קרקעות רגיל הוא שמדובר בקרקעות עם תכנית תב'ע מאושרת (תכנית חד 20/20) בשכונת פארק חדרה הירוקה והיפה בה צפויות להיבנות יותר משבעת אלפים יחידות דיור. למרות אישור התב'ע...