שטחים רבים עומדים לא מנוצלים ומחכים שרק יבנו אליהם, אבל מה מבדיל בין שטח פוטנציאלי לבין שטח חקלאי שיקבל אישור אולי בשנת 2100

אחת היוזמות היותר מוצלחות של איש הנדל"ן אמיר יקותיאל בהוד השרון היא מתחם האגם. נכון כרגע מדובר בשטח יחסית שומם, אולם מרהיב, אולם בעוד מספר שנים אין ספק שזו תהפוך להיות השרון. אבל מה הופך שטחים למוצלחים, איך תדעו אם השטח החקלאי שאותו רכשתם לאחר שהתפתיתם למודעות בעיונים אכן יניב עבורכם את התשואה? אם התשובה הייתה פשוטה, היו כאן עשרות מיליונרים חדשים. אבל אם ראיתם מקום שמצא חן בעיניכם, אולי הדבר החשוב הראשון שיש לעשות זה ללכת למשרדי הרשות העירונית או העירייה שלה שייך הנכס ולהבין מהן תוכניות העירייה בשטחים קרובים בחמש השנים הקרובות.

מה הכוונה? אם גם השטחים הסמוכים לשטח אותו אתם מתכוונים לרכוש אמורים להישאר נטושים בשנים הקרובות, אם לא אמורים להיבנות עליהם כבישים ודרכים, אם אין איזה מרכז מסחרי קרוב, אזי הסיכוי שהנכס אותו אתם מתעתדים לרכוש יופשר הוא קלוש.

קרוב אבל…

אחת הדוגמאות הטובות ביותר היא הדוגמא של שטחי ארסוף מול רשפון. מדובר בשטחים שהוצאו למכירה בשנות השישים והשבעים כאשר היו עוד אדמה חקלאית. מאות ואולי אלפי אנשים קנו את השטחים והתפתו לחשוב שנה בקרוב מאוד יופשר כאן השטח. אלא שבמציאות השטח שהופשר היה קטן מאוד, ועליו קנה שכונת המיליונרים ארסוף. רוב השטח נותר קפוא והוא מסב למאות הרוכשים עוגמת נפש רבה. כאן אין מדובר בהפשרה שקרובה להיות אלא בשטח שאמור להיות במצב חקלאי בשנים הקרובות. בארץ קיימו תעודד וגמאו תרבות של שטחים שהפכו באיווחת חתימת עט אחת לשטחים שאין יותר מדי מה לעשות איתם.

מתחם האגם כשינוי

amir yekutiel

פרויקט מתחם האגם שבנוה אמרי יקותיאל בהוד השרון הוא אחד המבטיחים באזור השרון. מדובר במיקום ייחודי ונדיר, בחלקה הדרום מערבי של הוד השרון ובסמיכות לפארק אקולוגי יחיד מסוגו בישראל. מתחם האגם שאות וכאמור מקדם היזם אמיר יקותיאל הינו חטיבת קרקע נדירה, עם אופק תכנוני מובהק לפיתוח והשבחה, בסמיכות לפארק רחב היקף ובמרכזו אגם מלאכותי המשתרע על פני 27 דונם.

מדובר בתכנית מיוזמה פרטית, בתמיכת הוועדה המקומית התואמת לחזון פיתוח העיר הוד השרון והסביבה כולה.  חברת אמי יקותיאל  מאפשרת לציבור הלקוחות לרכוש כיום מגרש פרטי רשום בטאבו להבטחת עתידו הכלכלי. נכס מסוג זה, באחד האזורים המתפתחים ביותר בישראל, עם הסכם שיתוף המאחד את זכויות הבעלים ורוח גבית מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, ייהנה מביקוש בעתיד ויהווה השקעה סולידית בנדלן. אם תרצו זה הכיוון שאליו צריכות ללכת כל ההשקעות באדמות חקלאיות ברחבי הארץ, מקומות מובטחים בהם הכסף לא מונח על קרן הצבי.

אמיר יקותיאל - איך להפוך הזדמנות להצלחהhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/01/amir-y.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/01/amir-y-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלאיש הנדל"ן אמיר יקותיאל,אמיר יקותיאל,היזם אמיר יקותיאל
שטחים רבים עומדים לא מנוצלים ומחכים שרק יבנו אליהם, אבל מה מבדיל בין שטח פוטנציאלי לבין שטח חקלאי שיקבל אישור אולי בשנת 2100 אחת היוזמות היותר מוצלחות של איש הנדל'ן אמיר יקותיאל בהוד השרון היא מתחם האגם. נכון כרגע מדובר בשטח יחסית שומם, אולם מרהיב, אולם בעוד מספר שנים אין...