השקעות נדל"ן בחו"ל

משבר הסאב- פריים שהתרחש בשנת 2008 יצר מגוון הזדמנויות בתחום הנדל"ן בארה"ב ושפע משקיעים מכל רחבי העולם לרבות ישראל אשר סובלת מבעיות קשות בתחום הנדל"ן החלו לחפש אחר השקעה בנדל"ן בארה"ב.

השילוב בין המשבר הפיננסי שהתרחש ובין העובדה שלארה"ב יש כלכלה חזקה מבטיח כי ההשקעות ישתלמו בהמשך- תוך כמה שנים בלבד והוא וממריץ את המשקיעים להקדים ולתפוס את ההשקעות החד פעמיות בטרם יעלמו. הערים הפופולאריות בהם מעוניינים הישראלים להשקיע הינן טקסס, פלורידה, אריזונה, לוס אנג'לס, בוסטון, ניו יורק ומיאמי.

אך יחד עם היתרונות הרבים של ההשקעה מגיעים גם חסרונות. במאמר זה נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של השקעות בנדל"ן בארה"ב.

 

יתרונות וחסרונות בהשקעה בנדל"ן בארה"ב

יתרונות השקעה בנדל"ן בארה"ב- למה כדאי להשקיע מעבר לים? 

השקעה בנדל"ן בארה"ב

כפי שציינו הרבה אנשים מחליטים להשקיע את כספם בנדל"ן בארה"ב ובצדק, להלן היתרונות של השקעה בנדל"ן בארה"ב:

* השילוב בין המשבר ובין הכלכלה החזקה יוצר הזדמנויות. כלכלת ארה"ב צפויה להתאושש ולכן מדובר על השקעה טובה. ארה"ב כבר התאוששה ממשברים כלכליים בעבר ואין ספק שהיא תתגבר גם על המשבר הזה.

* גידול באוכלוסייה- כמות התושבים בארה"ב גדלה בכ- 1% בכל שנה ולכן הביקוש אחר הדירות הולך וגדל- ככל שהביקוש גדל- גדלות ההזדמנויות של המשקיעים.

* אזרחי ארה"ב מתקשים לרכוש דירות- למרות בתי הפאר שאנו רואים בטלוויזיה, למרבית התושבים אין את הסכומים הדרושים לרכישת דירה בעיקר משום שהממשל האזרחי והבנקים מקשים עליהן מאז המשבר. כתוצאה מהקשיים הללו גבר הביקוש עבור דירות להשכרה.

*מס עזבון- מס העזבון הוא מס ירושה ועל ידי התנהלות נכונה מראש יהיה ניתן להימנע מתשלום המס.

* בירוקרטיה- המערכות בארה"ב מסייעות למשקיעי הנדל"ן לכל אורך התהליך כך שההשקעה הופכת לנוחה, בטוחה ופשוטה יותר- לרבות ההתנהלות מול הרוכשים, השוכרים והרשויות.

* תרבות דומה- לישראל וארה"ב יש ערכים דומים- הן דומות מבחינה תרבותית, חברתית ודוברות אנגלית- העובדות הללו הופכות את התקשורת לפשוטה.

* מיסוי ההכנסות השוטפות- במרבית המקרים נקבעים המיסים לפי מקום הנכס, כך שבארה"ב יהיה צריך לשלם גם על המס הפדראלי וגם על מס עירוני ומדינתי- כל אלו עשויים להפחית את כדאיות ההשקעה, אך אל דאגה! רשויות מס שונות מסייעות בהפחתת המס ומאפשרות לנכות הוצאות שונות, כך שניתן לקזז בהוצאות פחת, משכנתה ועוד.

 

החסרונות של השקעה בנדל"ן בארה"ב- למה צריך להיזהר ואולי להימנע מביצוע ההשקעה?

אחרי שמנינו את היתרונות של השקעה בנדל"ן בארה"ב הגיע הזמן לעבור אל החסרונות. להלן החסרונות של השקעה בנדל"ן בארה"ב:

* קיימים הבדלים שונים בין המדינות- ביניהם יש הבדלים בתחום החקיקה והמס כך שנוצרים פערים בין המדינות. נוסף על כך, קשה לדעת אילו מדינות יתאוששו במהירות רבה יותר מהמשבר. גם הרכב האוכלוסייה משפיע על איכות ההשקעה. כדי לבצע את הבחירה הנכונה יש לבדוק את השוק בצורה קפדנית.

* ארה"ב רחוקה מישראל- המרחק הוא חיסרון משמעותי משום שהיכולת של המשקיע להיות זמין ולספק מענה במהירות משפיע על הצלחתו.

* שוק נדל"ן מורכב- הנדל"ן בארה"ב הינו מורכב ביותר ועשויים להיות פערים גדולים בתוך הערים, השכונות ואפילו הרחובות במדינה. גורמים רבים, ביניהם- איכות התחבורה, מוסדות הלימוד, כמות המהגרים, סוג המהגרים וכו' עשויים להשפיע על הצלחת ההשקעה ולכן מומלץ לפנות אל חברת נדל"ן מקצועית שמתמחה בתחום ומכירה כל עיר, שכונה ורחוב.

 

אז מה אתם אומרים בעצם? להשקיע או לא להשקיע?

כפי שוודאי הבנתם- יש להשקעה בנדל"ן בארה"ב יתרונות וחסרונות וחשוב להכיר אותם כדי לפעול בשיקול דעת ולבצע החלטות נכונות. אם החלטתם שאתם רוצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב נמליץ לכם לפנות אל חברה אשר מתמחה בנושא השקעות נדל"ן בארה"ב ומעסיקה צוות עובדים שמתמחה בהשקעות נדל"ן, חקר שווקים, מיסוי, ראיית חשבון, ניהול נכסים, תיווך וכו'. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תספק מענה מלא בכל התחומים המרכזיים, ביניהם- ייעוץ חשבונאי, החזקה נכונה, תכנון מס, שירותים משפטיים, השבחה ושיפוץ ועוד.

יתרונות וחסרונות בהשקעה בנדל"ן בארה"בhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/01/housing-prices-increase.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/01/housing-prices-increase-150x150.jpgeilonsנדל"ן בחו"להשקעות נדל"ן בחו"ל,יתרונות וחסרונות בהשקעה בנדל"ן בארה"ב,נדל"ן בארה"ב
השקעות נדל'ן בחו'ל משבר הסאב- פריים שהתרחש בשנת 2008 יצר מגוון הזדמנויות בתחום הנדל'ן בארה'ב ושפע משקיעים מכל רחבי העולם לרבות ישראל אשר סובלת מבעיות קשות בתחום הנדל'ן החלו לחפש אחר השקעה בנדל'ן בארה'ב. השילוב בין המשבר הפיננסי שהתרחש ובין העובדה שלארה'ב יש כלכלה חזקה מבטיח כי ההשקעות ישתלמו בהמשך- תוך...