בשנים האחרונות חווינו עלייה רבה בתחום של השקעות נדלן. כאשר מישהו רוצה להתחיל ולהיכנס לתחום זה קיימת המחויבות לבדוק את ההשקעה המניבה ביותר והנכונה ביותר, כלומר המקום אשר יספק לו את עלויות ההשקעה הנמוכים אל מול הרווחים הגבוהים יותר. כמו כן עליו לבדוק את טווח הזמן לקצירת הרווחים והיכן כדאי להשקיע. בבחירה שבין השקעות נדלן בארה"ב ובין השקעות נדלן בישראל, יש כמה היבטים חשובים להשוואה אשר יספקו לנו מידע רב וייסעו לנו בקבלת החלטות נכונות כמשקיעים מתחילים.

היתרונות והחסרונות של ההשקעה בנדלן בישראל:

כאשר מדובר בהשקעה בנכסים בתחום הנדל"ן בישראל, כמו בכל תחום אחר בחיים, יש גם את היתרונות וגם החסרונות. למרות אופן ההשקעה הקל והפשוט (באופן יחסי) בעת רכישת נכסים בישראל בשל ההתמצאות בשפה, הקרבה והידע הנרחב בתקנים ובחוקים, יש לנכסים בישראל גם חסרונות. אלה עומדים בעיקר בסכומי הכסף הגדולים אל מול רכישה של נכסים קטנים במקצת מאשר אלו הנרכשים בארה"ב.

יתרונם של השקעות נדלן בישראל הם:

מקום הנכס: אין ספק שקרבה למקום הנכס הנרכש על ידי המשקיע הנו יתרון חשוב ומשמעותי שכן ישנה אפשרות לנהל ולפקח על האזור בכל זמן אפשרי וכן לעקוב אחר ההתפתחות הסביבתית ברמת איכות החיים אשר משפיעה באופן ישיר על אטרקטיביות הנכס וערכו.

הכרת החוקים והשפה: אזרח ישראל שגדל בארץ ומכיר את השפה בקיא יותר בחוקי המדינה ובחוקים אזוריים מסוימים. גם אם אינו מכיר אותם את אורח החיים באותו אזור הרי שהכרת השפה תסייע לנו ללמוד זאת במהירות.

בניית קשרים: רכישת נדלן בישראל, במדינה בה שוכן המשקיע מסייעת בבניית קשרים עם אנשי מקצוע שונים בתחום ולקבל הזדמנויות רכישה מניבות שונות. הרחבת הקשרים מסייעת בהרחבת העסק וצמיחתו.

החיסרון: סכומי הכסף הנדרשים להשקעה הנם יקרים מעט לעומת קבלת הנכס בעת רכישתו.

יתרונות וחסרונות בהשקעה בארה"ב 

השקעות נדל"ן יתרונות

גיוון: יש גיוון רב של נכסים בגדלים שונים בכל מדינה בארצות הברית ובכך הבחירה מרובה יותר ויכולה להתאים לכל משקיע.

המחירים: משבר הסאב פריים גרם לתחום הנדלן ולעלויות של הנכסים לצנוח ולקבל אפשרות של השקעה בנכסים גדולים, מרווחים ושווים ביותר במחירים מוזלים ביותר ודרישה רבה של מגורים למשפחות רבות.

הרחבת הקשרים: בעת רכישת הנכס והתקשרות עם אנשי עסקים בארה"ב יש את ההזדמנות לבניית קשרים ופיתוח בתחומים השונים מעבר לים.

החסרונות: המרחק הוא הנו חיסרון משמעותי ובכך יוצר קושי בפיקוח וניהול רצוף של הנכס, אי ידיעה על החוקים ופעילות המערכת והשפה השונה.

השקעות נדלן עם חברת אינטו יכולה לספק את ההתאמה המושלמת מבחינת התקציב, הידע הרחב והמקצועיות של ההשקעה גם בארה"ב וגם בישראל ולספק את השירות הטוב ביותר בכדי לתת למשקיע המתחיל את סכום ההשקעה הנמוך וסכום הרווח הגדול, בטווח זמן קצר.

מידע למשקיע מתחיל: השוואה כללית בין אופן השקעות נדלן בארה"ב והשקעות נדל"ן בישראלhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/03/real-estate-investments.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/03/real-estate-investments-150x150.jpgeilonsנדל"ן בחו"להשקעות נדל"ן בישראל,יתרונות השקעה בנדלן,נדל"ן בארה"ב
בשנים האחרונות חווינו עלייה רבה בתחום של השקעות נדלן. כאשר מישהו רוצה להתחיל ולהיכנס לתחום זה קיימת המחויבות לבדוק את ההשקעה המניבה ביותר והנכונה ביותר, כלומר המקום אשר יספק לו את עלויות ההשקעה הנמוכים אל מול הרווחים הגבוהים יותר. כמו כן עליו לבדוק את טווח הזמן לקצירת הרווחים והיכן...