רוב האנשים היו רוצים להיות יציבים מבחינה כלכלית, כי יש משהו ביציבות הכלכלית שמשנה את ההרגשה שלנו בחיים. כאשר יש לנו יותר כסף זה אומנם לא אומר שנהייה אוטומטית יותר מאושרים, אך זה כן אומר שנוכל להקל על עצמנו במובנים מסוימים. נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים על השקעות נדל״ן חדשות שתוכלנה לשפר את מצבכם הכלכלי? אם כך, אתם צודקים, והגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסא. ממש כפי שלא כל האנשים חושבים להשקיע בנדל״ן של וילות בצפון, כך גם לא הרבה אנשים מעיזים לחשוב על השקעת נדל״ן בארצות הברית, והאמת היא, שזה חבל, כי השקעה שכזו יכולה לשנות את החיים.

מה צריך לדעת?

האמת היא, שזה לא משנה אם אתם חולמים על וילות בצפון להשקעה, על נדל״ן בארצות הברית או על כל השקעה אחרת, כי הבסיס הוא תמיד אותו בסיס ויש לפעול על פי מספר שלבים:

  • בדקו את השטח
  • בדקו את ההשקעה הנדרשת מכם
  • בדקו את כדאיות הנכס

זה נכון לגבי וילות בצפון, דירה בתל אביב או נדל״ן בכל מקום אחר בעולם, כי כאשר רוצים להשקיע בנדל״ן צריך לבדוק את השטח כמה שיותר לעומק. אם הייתם קונים היום וילות בצפון להשקעה ולא הייתם בודקים את תוכניות הבנייה של המקום, עלול להיות שהייתם מוצאים את עצמכם עם וילות בצפון מקסימות אך עם בניין שחוסם את הנוף. כל הפרטים האלה חשובים ויש לבדוק אותם לפני שמבצעים השקעה, אז למה אתם מחכים?

האם כדאי להיעזר במומחים? 

וילות בצפון

התשובה היא חד משמעית כן, וזאת למרות שפנייה לאנשי נדל״ן עולה כסף. זה נכון שאם הייתם רוצים לקנות וילות בצפון להשקעה, דירה בניו יורק או נכס באיטליה הייתם צריכים לשלם לשירותיו של המתווך או לשירותי כרישי הנדל״ן שלכם, אך זה שווה את ההשקעה! הרבה פעמים מי שמבין בנדל״ן באזור שבו מעניין אתכם לקנות נכס יוכל לעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות, ולכן בטווח הארוך ניתן לראות את הפנייה אל המומחים בתור חיסכון משמעותי.

איך לבחור את מומחי הנדל״ן שאליהם פונים?

אחד מהדברים שהרבה פעמים אנשים לא מבינים לגבי נדל״ן, זה שמדובר על מומחיות אזורית. כלומר, זה שיש אנשי נדל״ן שמבינים בתחום של וילות בצפון זה עדיין לא הופך אותם לאנשי מקצוע מובילים בכל מה שקשור לנדל״ן בארצות הברית. לכן לפני הכול אתם צריכים לבדוק מה המומחית של משרד הנדל״ן שאליו אתם פונים, כי למה לקחת סיכונים מיותרים? אדם שקונה וילות בצפון, כמו אדם שקונה דירה להשקעה בסן פרנסיסקו, רוצה להרוויח מהעניין וכמה שיותר מהר. לכן עליו לפנות אל המומחים שעוסקים באזור שמעניין אותו, וככל שלמומחים יש יותר ניסיון כך סביר להניח שהעצות שלהם תוכלנה להיות יותר מועילות.

השקעות נדל״ן מחוץ לקופסאhttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/06/11.jpghttps://www.yiron-tour.co.il/wp-content/uploads/2016/06/11-150x150.jpgeilonsנדל"ן בישראלוילות בצפון,נדל"ן מחוץ לקופסא
רוב האנשים היו רוצים להיות יציבים מבחינה כלכלית, כי יש משהו ביציבות הכלכלית שמשנה את ההרגשה שלנו בחיים. כאשר יש לנו יותר כסף זה אומנם לא אומר שנהייה אוטומטית יותר מאושרים, אך זה כן אומר שנוכל להקל על עצמנו במובנים מסוימים. נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים על השקעות...